• wersje językowe:

Kwalifikacje

Nasi nauczyciele posiadają wykształcenie profilowe, pedagogiczne ze specjalnością wychowanie przedszkolne, wciąż poszerzając wiedzę, również poprzez studia podyplomowe.

Wraz z przedszkolem, które rozpoczyna 5 rok swojej działalności, staż pracy nabywają pedagodzy w ŚWIETLIKACH :)

Nasi nauczyciele to:

ANNA SOSNOWSKA
- jednocześnie DYREKTOR MERYTORYCZNY

w ŚWIETLIKACH 4 rok :)

Pedagog o specjalności Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza (I kierunek)
Wychowanie Przedszkolne i wczesniszkolne (II kierunek)
Studia podyplomowe z pedagogiki resocjalizacyjnej
Studia podyplomowe z zarządzania oświatą

STAŻ PRACY W ZAWODZIE 9 LAT

Mama 11 letniej dziewczynki :)

ANETA LEWANDOWSKA  (OKRASKA)
- NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA

w ŚWIETLIKACH 5 rok :)

Pedagog o specjalności Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z profilaktyką uzależnień
Pedagogika ogólna
Studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej

STAŻ PRACY W ZAWODZIE 9 LAT

EDYTA KUREK - NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA

w ŚWIETLIKACH 2 rok, od początku istnienia nowej grupy

Pedagog o specjalności Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej

STAŻ PRACY W ZAWODZIE 4 LATA

Mama 4-letniego chłopca :)

PAWEŁ KNEZ - LEKTOR JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Pasjonat języków obcych!
Uwielbia podróżować co zaowocowało pięcioletnim pobytem w Belgii.
Pokochał ten kraj, który stał się dla niego drugą ojczyzną.
W tym czasie studiował w Institut Supérieur de Traducteurs et Interprètes (ISTI) w Brukseli.
Posiada certyfikat DALF C1 oraz 1,5 roczne doświadczenie w nauczaniu.

AGNIESZKA PAWLAK - LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO
filolog, instruktor tańca

JOANNA HOŁOWNIA - asystent nauczyciela
w ŚWIETLIKACH 2 rok

Studentka oligofrenopedagogiki i surdopedagogiki, staż pracy i wolontariatu (4 lata, w tym z osobami niepełnosprawnymi)

EWELINA WILKOS
- psycholog, w ŚWIETLIKACH 3 rok, staż pracy 10 lat.

Zdobywała doświadczenie w placówkach leczniczych, opiekuńczych i wychowwczych. Ukończyła szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej oraz liczne szkolenia specjalistyczne. Swoją pracę regularni superwizuje u certyfikowanych terapeutów i superwizorów.

Doktorantka w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, współpracuje z Kliniką Rehabilitacji Psychiatrycznej. Pracuje zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym, jak i młodzieżą i osobami dorosłymi. Poza warsztatem poznawczo-behawioralnym korzysta z podejścia mindfulness, ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania), Terapii motywacyjnen, Terapii Schematu Ypunga, Cognitive Remediation Therapy (Terapia usprawniania poznawczego), treningów umiejętności społecznych, bajkoterapii.

AGNIESZKA KRZYKWA-DYBALSKA - LOGOPEDA

Pedagog specjalny, logopeda, terapeuta, liczne studia podyplomowe, szkolenia, doświadczenie w zawodzie 9 lat, w ŚWIETLIKACH 4 rok :)

Nad całą organizacją, czujnym okiem, czuwa właściciel biolog, psycholog i prawnik,
MAGDALENA WOCH